SPOZNAJ TÍM ZERO2HERO

Sme platforma nielen pre študentov, ktorí sa chcú neustále vzdelávať, získať pracovné skúsenosti alebo rozbehnúť vlastné podnikanie.

Prinášame príbehy úspešných ľudí, ktorí rozbehli svoj biznis v čase, keď sa mnohí len rozhodovali, čo budú robiť. Ukážeme ti ich prvé kroky, úspechy, ale aj chyby, z ktorých sa môžeš poučiť. Väčšinou je recept jednoduchý: stačí nápad, odhodlanie, tvrdá práca a kúsok šťastia. 🙂

Ak máš otázky alebo tipy na super šikovných mladých ľudí, o ktorých určite musíme vedieť, napíš nám na ahoj@zero2hero.sk.

Chceš sa pridať k Zero2Hero?

Šikovných dobrovoľníkov nikdy nie je dosť. Chceš sa stať prispievateľom, naučiť sa písať, spravovať siete či spoznať nových ľudí? Pridaj sa k nám ako písač! Ak sme ťa zaujali, ozvi sa nám na ahoj (zavináč) zero2hero.sk.

BIZNIS PRÍBEH

NEZISKOVKY

LIFESTYLE

PODCAST

Kto stojí za projektom Zero2Hero?

Zero2Hero je side projektom prvého slovenského startupového portálu v angličtine, Slovak STARTUP, ktorý posúva slovenské príbehy, ľudí, projekty a eventy do sveta. Kto teda sme?

Viktor Štefaňák

Viktor Štefaňák

líder / co-founder

Viktor je synonymom pozitívneho prístupu k životu. V Zero2Hero má na starosti exekutívne a operatívne veci, čo v preklade znamená každodenná starostlivosť o to, aby všetko fičalo. Vďaka jeho neustálemu úsmevu a dobrej nálade je tvárou nášho projektu.

Default Image

Marián Psár

editor-in-chief

editor-in-chief

Default Image

Marta Fandlová

redaktorka

Edina Erdelyiová

Edina Erdelyiová

redaktorka

Edina sa 5 rokov pohybovala v redakcii najčítanejšieho slovenského denníka ako editorka. Posledných 5 rokov cibrí svoje copywriterské schopnosti a medzitým opravuje aj chyby v nových knižkách. V rámci Zero2Hero má na starosti rozhovory s mladými úspešnými ľuďmi, ktorí môžu byť pre druhých inšpiráciou.

Default Image

Adriana Takáčová

social media manažér

Zakladatelia a poradcovia, zároveň ľudia, ktorí projekt Zero2Hero rozbehli pár rokov vzad (konkrétne v piatok, 29. januára 2016)

Michal Tomek

Michal Tomek

co-founder

Michal má kopu skúseností so spájaním slov, a tak sa na úvod tvorby magazínu zero2hero.sk ujal obsahovej stránky webu Zero2Hero. Články, rozhovory, reportáže, ale aj opravovanie, upravovanie, škrtanie a editovanie – to je jeho. Občas zabrdne aj do social media. Aktuálne sa venuje freelance tvorbe pre klientov

Dušan Duffek

Dušan Duffek

advisor / co-founder

Dušan usmerňuje, radí, pomáha, spája, otvára dvere. Na základe jeho doterajších biznis skúseností vie odhadnúť, čo bude fungovať a čo nie, a to nás posúva vpred. Dušan je zároveň spoluzakladateľom coworkingových priestorov Campus Cowork, fondu 0100 fund a riadi svoje vlastné startupy.

Peter Dendis

Peter Dendis

advisor/ co-founder

Peťo má množstvo skúseností s online marketingom. Niekoľko rokov viedol svoju vlastnú agentúru, ktorú neskôr predal. Jeho vedomosti z online prostredia pomáhali v úvode OZ Zero2Hero cieliť na tých správnych ľudí. Okrem toho je Peťo veľký networker, crypto nadšenec a veľký milovník vzdelávania.

Rastislav Ujmiak

Rastislav Ujmiak

Web developer

Rasťo je webový majster, ktorý je s nami už od začiatku. So svojím tímom pracoval na webe Zero2Hero od samého začiatku. Má "pod palcom" aj redizajn v roku 2023. Nadupaný expert, vždy ochotný pomôcť.

Matej Pavlanský

Matej Pavlanský

Dizajn

Maťo ako grafický dizajnér dal look a feel konceptu Slovak STARTUP aj Zero2Hero. On prišiel s logom aj celkovým vizuálom. Inovatívny prístup a neustále nápady, ako čo zlepšiť, robia z Maťa skvelého dizajnéra. Medzičasom sa vypracoval na projektového experta a lead dizajnéra v startupe.

Podporili nás