O nás

Zero2Hero je platforma (nielen) pre študentov, ktorí hľadajú príležitosti, ako sa niečo nové naučiť, chcú získať nové pracovné skúsenosti alebo rozbehnúť vlastné podnikanie.

Si to ty? Skvelé!

Prinesieme ti príbehy mladých ľudí, ktorí rozbehli svoj biznis v čase, keď sa mnohí len rozhodujú, čo budú robiť. Ukážeme ti ich prvé kroky, aj to, ako ich môžeš aplikovať vo svojom živote. Zistíš, že to nie je také náročné! Stačí nápad, odhodlanie a tvrdá práca.

Inšpirácia
Základom nášho webu sú konkrétni ľudia, ktorí vo svojom mladom veku chceli vziať osud do vlastných rúk, a tak sa pustili do realizácie svojich nápadov. Vyhrnuli si rukávy a začali podnikať. Týchto ľudí ti predstavíme v sekcii Inšpirácia. Nech ťa motivujú k tomu, aby si začal premýšľať, či toto nie je tiež cesta pre teba.

Ak máš otázky alebo tipy na super šikovných mladých ľudí, o ktorých určite musíme vedieť, sem s nimi. Napíš nám na ahoj (zavináč) zero2hero.sk.

Chceš sa pridať k Zero2Hero?

Šikovných dobrovoľníkov nikdy nie je dosť. Chceš sa stať prispievateľom, naučiť sa písať, spravovať siete či spoznať nových ľudí? Pridaj sa k nám ako písač! Ak sme ťa zaujali, ozvi sa nám na ahoj (zavináč) zero2hero.sk.

Kto stojí za projektom Zero2Hero?

Zero2Hero je side projektom prvého slovenského startupového portálu v angličtine, Slovak STARTUP, ktorý posúva slovenské príbehy, ľudí, projekty a eventy do sveta. Kto teda sme?

Viktor Stefanak

Viktor Štefaňák
líder / co-founder
Viktor je synonymom pozitívneho prístupu k životu. V Zero2Hero má na starosti exekutívne a operatívne veci, čo v preklade znamená každodenná starostlivosť o to, aby všetko fičalo. Vďaka jeho neustálemu úsmevu a dobrej nálade je tvárou nášho projektu.

Simona Lučkaničová
editor-in-chief
Simona je veľkou fanúšičkou objavovania rôznych kreatívnych foriem komunikácie. Už osem rokov sa pohybuje vo svete PR, komunikácie a sociálnych sietí. Pôsobila v Teach for Slovakia, Aj Ty v IT, DofE Slovensko a dnes píše okrem iného pre Tvoj Buddy či Madebythe:. V Zero2Hero vedie tím redaktorov a social media, edituje texty, nastavuje vnútorné procesy a organizuje tímbuildingy 🙂 . 

Bianka Mária Bálintová
redaktorka
Bianka je študentkou žurnalistiky na UK. Je tiež aktivistkou v zvieracoprávnej organizácii Humánny pokrok, kde istý čas pôsobila aj ako manažérka sociálnych sietí. Stážuje aj pre portál Čierna labuť, kde sa venuje primárne environmentálnym, vzdelávacím a spoločenským témam. Pre Zero2Hero robí rozhovory s ľuďmi – zapálenými pre nápady. Hýbu podľa nej svetom, aj keď o tom niekedy netušia. 

Edina Erdelyiová
redaktorka
Edina sa 5 rokov pohybovala v redakcii najčítanejšieho slovenského denníka ako editorka. Posledných 5 rokov cibrí svoje copywriterské schopnosti a medzitým opravuje aj chyby v nových knižkách. V rámci Zero2Hero má na starosti rozhovory s mladými úspešnými ľuďmi, ktorí môžu byť pre druhých inšpiráciou.

Tamara Kováčiková Jenčová
redaktorka
Pri stretnutiach s ľuďmi Tamara rada odhaľuje, aký životný príbeh prezrádzajú ich oči. Pre Zero2Hero píše rozhovory so zaujímavými ľuďmi. Vyštudovala dizajn a má rada kreativitu vo všetkých podobách a žánroch, či ide o umenie alebo písanie. Zaujímajú ju aj témy zo sveta biznisu, športu, áut či vesmíru. 

Viktória Smoradová
social media manager
Viktória je v oblasti online marketingu ako doma a svoje nápady a kreativitu využila pri viacerých úspešných projektoch. Po získaní diplomu z masmediálnych štúdií sa ako správna workoholička začala venovať rozvoju vlastnej marketingovej agentúry. V rámci Zero2Hero môžete vidieť jej rukopis na sociálnych sieťach, ktoré má pod palcom.

Zakladatelia a poradcovia, zároveň ľudia, ktorí projekt Zero2Hero rozbehli pár rokov vzad (konkrétne v piatok, 29. januára 2016)

Michal Tomek, Zero2Hero

Michal Tomek
editor / co-founder
Michal má kopu skúseností so spájaním slov, a tak sa rovnako ako pri Slovak STARTUP ujal obsahovej stránky webu Zero2Hero. Články, rozhovory, reportáže, ale aj opravovanie, upravovanie, škrtanie a editovanie – to je jeho. Občas zabrdne aj do social.

Dusan Duffek, Zero2Hero

Dušan Duffek
advisor / co-founder
Dušan usmerňuje, radí, pomáha, spája, otvára dvere. Na základe jeho doterajších biznis skúseností vie odhadnúť, čo bude fungovať a čo nie, a to nás posúva vpred. Dušan je zároveň spoluzakladateľom coworkingových priestorov Campus Cowork a riadi svoje vlastné startupy.

Peter Dendis, Zero2Hero

Peter Dendis
advisor/ co-founder / digital marketing
Peťo má množstvo skúseností s online marketingom. Niekoľko rokov viedol svoju vlastnú agentúru, ktorú neskôr predal. Jeho vedomosti z online prostredia pomáhajú Zero2Hero cieliť na tých správnych ľudí. Okrem toho je Peťo veľký networker a head marketér v slovenskom startupe DECENT.

Rastislav Ujmiak, Zero2Hero

Rastislav Ujmiak
Web developer
Rasťo je webový majster, ktorý je s nami už od začiatku. So svojím tímom nám skvele updatol celú stránku Slovak STARTUP a na Zero2Hero pracoval od samého začiatku. Nadupaný expert vždy ochotný pomôcť.

Matej Pavlanský, Zero2Hero

Matej Pavlanský
Dizajn
Maťo ako grafický dizajnér dal look a feel konceptu Slovak STARTUP aj Zero2Hero. On prišiel s logom aj celkovým vizuálom. Inovatívny prístup a neustále nápady, ako čo zlepšiť, robia z Maťa skvelého dizajnéra.

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fond či zakladateľmi Perry Talents akcelerátora sme zostavili úvodný set domácich úloh respektíve zadaní, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk.

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás