Inšpirácia

Máš už dosť inšpirácie a chceš začať makať? Rozbiehátor ťa podporí

Máš nápad a chceš podnikať? Rozbiehátor ťa podporí

Inšpirovali ťa naši heroes natoľko, že snívaš o vlastnom biznise? Nevieš, ako na to?

Ak si tvorivý a odvážny, máš 15-30 rokov a skvelý nápad, Rozbiehátor podporí tvoj talent a poskytne ti minigrant na rozbehnutie. Nemáš náapad? Aj s tým ti pomôže.

Vzdelávanie, grant a mentoring

Zapojením sa do programu Rozbiehátor môžeš absolvovať viac ako 25 hodín vzdelávačiek o biznise, financiách, manažmente a marketingu. Dozvieš sa, ako začať od nuly, a navyše dostaneš 100 eur na otestovanie svojho nápadu v malom.

Tí najlepší okrem toho získajú prístup k štartovaciemu kapitálu a budú môcť absolvovať mentoring a stáž v startupoch a inovatívnych firmách.

Do inkubačného programu sa môžeš zapojiť aj so svojím tímom, pričom počet členov nie je limitovaný.

Inkubačný program Rozbiehátor v plnom prúde. Veľa sa nekecá, hlavne sa maká.
Inkubačný program Rozbiehátor v plnom prúde. Veľa sa nekecá, hlavne sa maká.

Učia ľudí podnikať

O tom, že Rozbiehátor ozaj funguje, sa presvedčil nejeden mladý človek.

Napríklad aj 15-roční žiaci Adrián a Ivka svoj nápad vďaka inkubačnému programu premenili na úspešný biznis. „Získali sme cenné rady a návod na to, aké kroky musíme urobiť, aby z nápadu a prototypu vznikol produkt, ktorý dokáže na trhu dlhodobo obstáť,” hovoria mladí ľudia, ktorí vytvorili doskovú hru ChemPlay určenú na výučbu chémie.

Dnes je ich hra dostupná na stovkách škôl na Slovensku, v Českej republike i v zahraničí.

Adamovi Gandžalovi z Mýta pod Ďumbierom sa zas vďaka Rozbehni sa! splnil včelársky sen. „Rozbehni sa! mi pomohlo z nápadu vytvoriť funkčný prototyp projektu, ktorý rok od spustenia vyzbieral cez 35-tisíc eur pre slovenských včelárov a založil viac ako 250 nových úľov,” prezradil mladý včelár.

V Rozbiehátore môžeš svoj nápad môžeš konzultovať so skúsenými mentormi.
V Rozbiehátore môžeš svoj nápad môžeš konzultovať so skúsenými mentormi.

Čo je to ten Rozbiehátor?

Rozbiehátor je inkubačný program modernej školy podnikania s názvom ROZBEHNI SA! Academy.

Jej cieľom je do roku 2020 inšpirovať 100-tisíc mladých ľudí k podnikaniu. Doteraz predstavili podnikanie viac ako 5-tisíc mladým ľuďom na 100 školách, podporili 100 nápadov a rozdali 85-tisíc eur na podporu mladých talentov.

Rozbiehátor ti už teraz ponúka šancu vymyslieť nápad pomocou video workshopu na academy.rozbehnisa.sk/napad. Klikaj na link a dostaneš presný návod, ako sa dopracovať k svojmu originálnemu nápadu už za 5 minút.

Budeš aj ty hero?

Ak rozmýšľaš, či do toho ísť, neváhaj, pretože príležitosť klope na dvere práve teraz. Rozbiehátor ti poskytne vzdelanie, bude ťa motivovať, inšpirovať a pomôže ti úspešne sa rozbehnúť. V tomto roku plánuje podporiť až 50 podnikateľských nápadov.

Prihlás svoj nápad do 20. februára 2019 na stránke academy.rozbehnisa.sk/rozbehni-napad a ver, že tvoj nápad zaujme a prejde výberom. Aby si to mal jednoduchšie, prezradíme ti, že veľké šance majú nápady, ktoré preukázateľne zlepšia kvalitu života.

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás