Prvý Zero2Hero event je tu. Príď sa inšpirovať do Bystrice!

Jaro na cestách

Príď v sobotu 28. apríla o 16:30 pokecať do Farhof Art Clubu nielen s Jarom, ale spoznať podobných ľudí ako si ty. Takých, ktorí majú chuť robiť veci navyše, podnikať, skúsiť vlastný projekt a zmeniť svoje okolie k lepšiemu. Spoločne zistíme, ako na to!

Prvý event zo série „Z 0 na 100 tour“ začína v srdci Slovenska. Banská Bystrica vychovala nejedného národného hrdinu či talentovaného človeka. Potenciál byť jedným z nich je určite Jaro Dodok, ktorého sme si pozvali ako hosťa do prvej zo série eventov po Slovensku. Facebook event nájdeš tu a registrovať sa môžeš tu.

Jaro začínal ako predavač orechov pred potravinami, ale to ešte nevedel, že robí biznis. Keď mal 13 rokov, začal sa venovať písaniu. Všetko, čo sa na hodinách učil, chcel hneď vyskúšať v praxi, tak sa stal regionálnym redaktorom portálu Bystrica24.sk. Krátko na to si založil blog a neskôr sa stal šéfredaktorom webu Student24.sk.

Zero2Hero event v Banskej Bystrici

Našiel viac mladých ľudí, ktorým sa páčilo, čo robí, a tak vznikla Rada študentov, Hug Day a mnohé ďalšie projekty. Neskôr si založil reklamnú agentúru Mavio Media. Dnes má 22 rokov a nedávno sa vrátil z Godzone tour, ktorá pritiahla do šiestich miest viac ako 22 000 ľudí. Pomáhal s PR a marketingom.

V novembri s tímom úspešne skončili volebnú kampaň na predsedu VÚC v Žiline. Teraz sa sústredí na tri kľúčové kampane v agentúre GD IDENTITY pre Coffee Veronia, Miss+ a Ľubovnianka. Viac o Jarovi sa nájdeš tu.

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk

Podporovateľom OZ Zero2Hero je firma NAY. Checkni si ich aktuálne otvorené pozície.

Sleduj nás na Instagrame, Facebooku alebo LinkedIne, aby ti neušli žiadne Zero2Hero novinky!
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj
biznis nápad!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fund či zakladateľmi akcelerátora Perry Talents sme zostavili úvodný set domácich úloh, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na viktor@zero2hero.sk.

SME HRDÝM PARTNEROM
AKCELERAČNÉHO PROJEKTU
ROZBIEHÁTOR.

“Pomáhame ľuďom rozbehnúť užitočný projekt, ktorý ich uživí.”
zakladateľ Juraj Kováč

Podporili nás