Inšpirácia

Prvý Zero2Hero event je tu. Príď sa inšpirovať do Bystrice!

Jaro na cestách

Príď v sobotu 28. apríla o 16:30 pokecať do Farhof Art Clubu nielen s Jarom, ale spoznať podobných ľudí ako si ty. Takých, ktorí majú chuť robiť veci navyše, podnikať, skúsiť vlastný projekt a zmeniť svoje okolie k lepšiemu. Spoločne zistíme, ako na to!

Prvý event zo série „Z 0 na 100 tour“ začína v srdci Slovenska. Banská Bystrica vychovala nejedného národného hrdinu či talentovaného človeka. Potenciál byť jedným z nich je určite Jaro Dodok, ktorého sme si pozvali ako hosťa do prvej zo série eventov po Slovensku. Facebook event nájdeš tu a registrovať sa môžeš tu.

Jaro začínal ako predavač orechov pred potravinami, ale to ešte nevedel, že robí biznis. Keď mal 13 rokov, začal sa venovať písaniu. Všetko, čo sa na hodinách učil, chcel hneď vyskúšať v praxi, tak sa stal regionálnym redaktorom portálu Bystrica24.sk. Krátko na to si založil blog a neskôr sa stal šéfredaktorom webu Student24.sk.

Zero2Hero event v Banskej Bystrici

Našiel viac mladých ľudí, ktorým sa páčilo, čo robí, a tak vznikla Rada študentov, Hug Day a mnohé ďalšie projekty. Neskôr si založil reklamnú agentúru Mavio Media. Dnes má 22 rokov a nedávno sa vrátil z Godzone tour, ktorá pritiahla do šiestich miest viac ako 22 000 ľudí. Pomáhal s PR a marketingom.

V novembri s tímom úspešne skončili volebnú kampaň na predsedu VÚC v Žiline. Teraz sa sústredí na tri kľúčové kampane v agentúre GD IDENTITY pre Coffee Veronia, Miss+ a Ľubovnianka. Viac o Jarovi sa nájdeš tu.

Čítať ďalej

Inšpirovali ťa naši heroes, ale nevieš spraviť prvý krok?

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás