Chceš robiť vlastný projekt? Príď na motivačnú diskusiu s mladými podnikateľmi

Z 0 Na 100 Tour Bratislava

Po Banskej Bystrici a Trnave mierime aj do Bratislavy. Zero2Hero a Pre stredoškolákov prídu so svojou Z 0 na 100 tour do Binaria v Mlynskej doline už tento štvrtok. Event je free, stačí sa registrovať.

Máš v hlave nápad, no nevieš sa pustiť do jeho realizácie? Chýba ti chuť, vytrvalosť a disciplína? Nenechaj sa tým odradiť. Všetci s tým bojujeme. Aj spíkri, ktorí prídu hovoriť práve o tom, ako tieto neduhy prekonávajú a prečo to stojí za to. Príď si vypočuť ich príbehy, spýtať sa ich na čokoľvek, čo ťa zaujíma, alebo len tak ponetworkovať a možno nájsť potenciálneho co-foundra či mentora pre svoj projekt.

Z 0 na 100 Tour Bratislava
Z 0 na 100 Tour Bratislava

Na koho sa môžeš tešiť?

Lukáš Biháry už v druhom ročníku rozbehol vlastné podnikanie. Venoval sa streetwear eshopu Basic Level, ktorého cieľom bolo predstaviť jedinečný koncept – oblečenie, ktoré si môžeš vyskúšať doma. Napriek tomu, že projekt už nefunguje, veľa sa naučil a vie, že sa e-commercu chce venovať aj v budúcnosti. Porozpráva o tom, ako začínal, ako makal, ale aj o tom, prečo sa rozhodol nakoniec e-shop zavrieť a čo sa vďaka tomu naučil. Vieš, ako sa hovorí – buď uspeješ alebo získaš novú skúsenosť.

Lukáš Bihary
Lukáš Bihary

Pôvodne mal ako druhý hosť prísť Martin Herman, s ktorým rozhovor môžeš nájsť tu. Avšak, v tom čase bude musieť odcestovať, a tak príde jeho brat Robi Herman. Má 20 rokov, študuje medicínu, rieši AI v medicínskom segmente a je členom Bethereum tímu, blockchainovej platformy v stávkarskom odvetví. Všetko o Robim nájdeš v rozhovor pre Refresher.sk.

Robi Herman
Robi Herman

Filip Tomáška je chalan, ktorý už na strednej riešil projekt nabíjačky na bicykel Ridelo. So spoluzakladateľmi získali aj investíciu, vyhrali aj niekoľko súťaží. Začiatkom roka navštívil na pár týždňov Cambridge Innovation Center v Massachusetts, kde sa zúčastnil mentoringového programu a prinášal ti prvé Zero2Hero hosťovské instastorky. Dnes pracuje ako sales specialist blockchainovej firmy a konzultant pre kryptoburzy. Viac o ňom tu.

Filip Tomáška
Filip Tomáška

Okrem spíkrov aj workshopy

Aby sme len nekecali, pristúpime aj k praktickým veciam. Môžeš sa prihlásiť na 5 workshopov. Akých?

„Ako správne plánovať?“ – Ivan Zaťko z The Žurnál
Poznáš ten pocit, kedy máš spraviť tak veľa vecí, že úplne rezignuješ a radšej si zapneš seriál? Že namiesto prípravy na skúšku stihneš nielen povysávať a utrieť prach, ale aj potriediť si svoju zbierku harabúrd? A že úplne zabudneš na pohovor do práce, lebo si si povedal, že si ho na 100% zapamätáš? No, máme pre teba dobrú správu. Je tu (celkom) jednoduché riešenie. Príď na workshop a dozvieš viac.

„Ako vybudovať svoju vysnívanú budúcnosť“ – Lukáš Bihary

Málokto dokáže odpovedať na otázku, čo bude zajtra, nie to o 5 rokov. Ak si vyberieš Lukášov worshopu pokúsiš definovať svoju víziu samého seba v krátkodobej a strednodobej budúcnosti. Navedú ťa na to otázky, ktorých odpovede si budeš zapisovať. Na záver workshopu si spíšeš kroky potrebné pre dosiahnutie opísanej vízie, a ktoré z teba vytvoria človeka, ktorým sa chceš stať. 

„Ako odhadnúť veľkosť trhu pri zakladaní podnikania?“ – Branislav Zagoršek

Trhový potenciál produktu je jeden z najdôležitejších faktorov úspešného podnikanie. Ak rozbiehaš svoj projekt alebo sa chceš dozvedieť niečo nové, príď na workshop a dozvieš sa, čo presne tento termín znamená, prečo ho potrebuješ poznať, a kto ho môže odo mňa vyžadovať? Rovnako si vedomosti precvicčíš na príklade, ako ho zistiť.

„Ako motivovať samého seba?“ – Michal Plevka z Mindworx

Na workshope sa najskôr dozvieš, čo behaviorálna ekonómia označuje, a ako pôsobí na zmenu správania. Aké psychologické faktory skutočne ovplyvňujú tvoje správanie? Uvidíš konkrétne spôsoby a techniky, ako s týmito faktormi pracovať, pre zvýšenie efektivity zmeny správania, ktoré môžeš hneď aplikovať a pozorovať zmenu na sebe.

„Ako začať deň správne“ – Juraj Vozár z GrowJOB institute

Ráno tvorí deň. Dni tvoria život. Či o tom vedome uvažuješ, alebo ideš na „autopilot“, všetci máme nejaké ranné návyky. Cieľom krátkeho workshopu je oboznámiť ťa s konkrétnymi nástrojmi a tipmi, ktoré ti pomôžu vybudovať si pozitívne návyky, usmerniť silu vôle a nastaviť si svoj deň.

Vidíme sa?

Bratislavský event sa uskutoční vo štvrtok, 7. júna, v Mlynskej doline na prízemí Binaria (Staré Grunty 18). Dobehni pokecať, inšpirovať sa na workshopoch alebo získať feedback na svoj nápad. Event je free. Registruj sa tu a vidíme sa vo štvrtok.

Ďakujeme za podporu Telekom Slovensko a Martinus.

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk

Podporovateľom OZ Zero2Hero je firma NAY. Checkni si ich aktuálne otvorené pozície.

Sleduj nás na Instagrame, Facebooku alebo LinkedIne, aby ti neušli žiadne Zero2Hero novinky!
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj
biznis nápad!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fund či zakladateľmi akcelerátora Perry Talents sme zostavili úvodný set domácich úloh, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na viktor@zero2hero.sk.

SME HRDÝM PARTNEROM
AKCELERAČNÉHO PROJEKTU
ROZBIEHÁTOR.

“Pomáhame ľuďom rozbehnúť užitočný projekt, ktorý ich uživí.”
zakladateľ Juraj Kováč

Podporili nás