Akcie

Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €. Prihlás sa do Rozbiehátora ešte dnes

V júni 2020 nájdeme víťaza ročného programu Rozbehni sa academy. Ale pekne po poriadku. Školský rok 2019 / 2020 je v plnom prúde a pomaly sa rozbieha aj naša spoločná aktivita, v spolupráci s Rozbehni sa!. Jej zakladateľ Juraj Kováč je otec skvelej myšlienky a ročného programu pre mladých podnikavých ľudí. O čom bude tretí ročník?

V rámci programu ‚navštívime‘ stredné a vysoké školy po celom Slovensku a pre študentov ukážeme hodnotu vlastného biznisu a podnikania. Zároveň v rámci video kurzov predstavíme mladého podnikateľa Adama, ktorému vieš aj ty sám pomôcť so smerovaním jeho kariéry. Pozri si krátke video a pomôž Adamovi nájsť správnu cestu v jeho začiatkoch. Je to ľahké a zaberie ti to pár minút.

Rozbehni sa! Academy je projekt, ktorý má 3 časti:

1 // video kurz Spoznaj podnikanie

2 // štartovací balík online

3 // inkubačný program Rozbiehátor

Vymysli a rozbehni napad

Vďaka partnerom Accenture, Embraco, Inovujme.sk, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja navštívime 3 mestá, Bratislava, Košice a Banská Bystrica. Ukážeme si praktické príklady, ako otestovať biznis nápad za 100 €, ako inovatívne vymyslieť nový biznis a vypočujeme si príbeh zakladateľov 29 ročnej slovenskej firmy NAY elektrodom. Pecka!

Vymysli a rozbehni napad

Všetko to smeruje k finálnej aktivite, a síce nájsť mladých podnikavých študentov, ktorí chcú rozbehnúť vlastný biznis. Ak patríš medzi nich, kľudne prihlás svoj nápad už teraz. Budeme sa ti venovať vďaka detailným workshopom, mentoringu a prednáškam počas celej jari 2020. Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €, čo sú celkom slušné peniažky.

Nápady, ktoré budú mať najväčší potenciál, postupne prejdu celým programom a tímy vyzbrojené informáciami prídu až do finále v júni 2020. Makať sa oplatí, finalisti získajú skúsenosti, ktoré ich škola nenaučí a teraz sa ťažko ocenia peniazmi. Ale o pár rokov peniaze určite prinesú.
Tak čo, si in?

PRIHLÁS SVOJ NÁPAD

skultety_filip

Čítať ďalej

Čo je nové?

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Click here to troubleshoot

Inšpirovali ťa naši heroes, ale nevieš spraviť prvý krok?

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás