Akcie

Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €. Prihlás sa do Rozbiehátora ešte dnes

V júni 2020 nájdeme víťaza ročného programu Rozbehni sa academy. Ale pekne po poriadku. Školský rok 2019 / 2020 je v plnom prúde a pomaly sa rozbieha aj naša spoločná aktivita, v spolupráci s Rozbehni sa!. Jej zakladateľ Juraj Kováč je otec skvelej myšlienky a ročného programu pre mladých podnikavých ľudí. O čom bude tretí ročník?

V rámci programu ‚navštívime‘ stredné a vysoké školy po celom Slovensku a pre študentov ukážeme hodnotu vlastného biznisu a podnikania. Zároveň v rámci video kurzov predstavíme mladého podnikateľa Adama, ktorému vieš aj ty sám pomôcť so smerovaním jeho kariéry. Pozri si krátke video a pomôž Adamovi nájsť správnu cestu v jeho začiatkoch. Je to ľahké a zaberie ti to pár minút.

Rozbehni sa! Academy je projekt, ktorý má 3 časti:

1 // video kurz Spoznaj podnikanie

2 // štartovací balík online

3 // inkubačný program Rozbiehátor

Vymysli a rozbehni napad

Vďaka partnerom Accenture, Embraco, Inovujme.sk, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja navštívime 3 mestá, Bratislava, Košice a Banská Bystrica. Ukážeme si praktické príklady, ako otestovať biznis nápad za 100 €, ako inovatívne vymyslieť nový biznis a vypočujeme si príbeh zakladateľov 29 ročnej slovenskej firmy NAY elektrodom. Pecka!

Vymysli a rozbehni napad

Všetko to smeruje k finálnej aktivite, a síce nájsť mladých podnikavých študentov, ktorí chcú rozbehnúť vlastný biznis. Ak patríš medzi nich, kľudne prihlás svoj nápad už teraz. Budeme sa ti venovať vďaka detailným workshopom, mentoringu a prednáškam počas celej jari 2020. Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €, čo sú celkom slušné peniažky.

Nápady, ktoré budú mať najväčší potenciál, postupne prejdu celým programom a tímy vyzbrojené informáciami prídu až do finále v júni 2020. Makať sa oplatí, finalisti získajú skúsenosti, ktoré ich škola nenaučí a teraz sa ťažko ocenia peniazmi. Ale o pár rokov peniaze určite prinesú.
Tak čo, si in?

PRIHLÁS SVOJ NÁPAD

skultety_filip

Čítať ďalej

Inšpirovali ťa naši heroes, ale nevieš spraviť prvý krok?

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás