Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €. Prihlás sa do Rozbiehátora ešte dnes

V júni 2020 nájdeme víťaza ročného programu Rozbehni sa academy. Ale pekne po poriadku. Školský rok 2019 / 2020 je v plnom prúde a pomaly sa rozbieha aj naša spoločná aktivita, v spolupráci s Rozbehni sa!. Jej zakladateľ Juraj Kováč je otec skvelej myšlienky a ročného programu pre mladých podnikavých ľudí. O čom bude tretí ročník?

V rámci programu ‚navštívime‘ stredné a vysoké školy po celom Slovensku a pre študentov ukážeme hodnotu vlastného biznisu a podnikania. Zároveň v rámci video kurzov predstavíme mladého podnikateľa Adama, ktorému vieš aj ty sám pomôcť so smerovaním jeho kariéry. Pozri si krátke video a pomôž Adamovi nájsť správnu cestu v jeho začiatkoch. Je to ľahké a zaberie ti to pár minút.

Rozbehni sa! Academy je projekt, ktorý má 3 časti:

1 // video kurz Spoznaj podnikanie

2 // štartovací balík online

3 // inkubačný program Rozbiehátor

Vymysli a rozbehni napad

Vďaka partnerom Accenture, Embraco, Inovujme.sk, NAY a Banskobystrického samosprávneho kraja navštívime 3 mestá, Bratislava, Košice a Banská Bystrica. Ukážeme si praktické príklady, ako otestovať biznis nápad za 100 €, ako inovatívne vymyslieť nový biznis a vypočujeme si príbeh zakladateľov 29 ročnej slovenskej firmy NAY elektrodom. Pecka!

Vymysli a rozbehni napad

Všetko to smeruje k finálnej aktivite, a síce nájsť mladých podnikavých študentov, ktorí chcú rozbehnúť vlastný biznis. Ak patríš medzi nich, kľudne prihlás svoj nápad už teraz. Budeme sa ti venovať vďaka detailným workshopom, mentoringu a prednáškam počas celej jari 2020. Na rozbeh tvojho nápadu máme štartovací kapitál 18 000 €, čo sú celkom slušné peniažky.

Nápady, ktoré budú mať najväčší potenciál, postupne prejdu celým programom a tímy vyzbrojené informáciami prídu až do finále v júni 2020. Makať sa oplatí, finalisti získajú skúsenosti, ktoré ich škola nenaučí a teraz sa ťažko ocenia peniazmi. Ale o pár rokov peniaze určite prinesú.
Tak čo, si in?

PRIHLÁS SVOJ NÁPAD

skultety_filip
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk

Podporovateľom OZ Zero2Hero je firma NAY. Checkni si ich aktuálne otvorené pozície.

Sleduj nás na Instagrame, Facebooku alebo LinkedIne, aby ti neušli žiadne Zero2Hero novinky!
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj
biznis nápad!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fund či zakladateľmi akcelerátora Perry Talents sme zostavili úvodný set domácich úloh, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na viktor@zero2hero.sk.

SME HRDÝM PARTNEROM
AKCELERAČNÉHO PROJEKTU
ROZBIEHÁTOR.

“Pomáhame ľuďom rozbehnúť užitočný projekt, ktorý ich uživí.”
zakladateľ Juraj Kováč

Podporili nás