Akcie

Sleduj, ako začať biznis od nuly, naživo

R! live

V rámci akceleračného programu Rozbiehátor sme spustili unikátnu platformu R! LIVE, vďaka ktorej môžete v reálnom čase sledovať, ako účastníci inkubačného programu Rozbiehátor rozbiehajú svoje nápady, so 100 € vo vrecku.

Tento rok sme, ako Zero2Hero, dostali unikátnu príležitosť spoluorganizovať akceleračný program Rozbiehátor, s Rozbehni sa akadémiou, pod vedením Juraja Kováča, ktorý dosiahol nové méty – z rekordných 250 prihlásených tímov je vo finálnej fáze viac ako 30.

Aj to nás priviedlo k vytvoreniu platformy R! LIVE, vďaka ktorej môže ktokoľvek nazrieť do kuchyne rozbiehačov a sprevádzať ich na ceste plnej nových vedomostí a skúseností, usilovnej práce a tiež širokej škále emócií, ktoré k rozbiehaniu vlastného nápadu patria.

V tomto momente rozbiehači idú s „kožou“ na trh. Zahajujú online reklamné kampane, v snahe prejsť poslednou skúškou testovacieho módu, ktorej úspech bude meraný napríklad získaním prvých predobjednávok. Už o pár týždňov zabojujú o finančnú podporu z 19 000 € fondu, pre ďalší rozvoj ich nápadov.

V inkubačnom programe sú zapojené tímy a jednotlivci rôzneho veku, z celého Slovenska. Rozbiehači stojaci za nápadmi na R! LIVE s nami na základe týždenných správ a rôznorodých momentiek zdieľajú slasti a strasti rozbiehania. Pridajte sa k sledovaniu tiež! Vyberáme TOP4 príbehy:

Ihličkovo – domáce sirupy z ihličia

OBjAL – dizajnové obaly na knihu

Aby Povedala ÁNO – originálna žiadosť o ruku

Washable Paper Bags – tašky z prateľného papiera

Nakopolo ťa R!LIVE a chcel by si mať aj ty vlastný biznis?
Už nemusíš na nič čakať. Rozbehni sa akadémia ti pomôže rozbehnúť tvoje podnikanie, bez rizika a bez omáčok. Registruj sa a získaj zdarma:

✔ Základný videokurz ako nájsť, premyslieť a otestovať nápad
✔ Praktický ťahák s 5 cvičeniami
✔ Šablónu pre testovací web
✔ Napojenie na komunitu začínajúcich rozbiehačov ako si ty
✔ Inšpiratívne videá a podcasty z Rozbehni sa! TV

Všetky informácie nájdeš na svojom profile po registrácii.

juraj kovac

P.S. Čo je Rozbiehátor? Na zopakovanie, je to niekoľkomesačný podnikateľský inkubátor, vďaka ktorému účastníci získajú všetko potrebné k tomu, aby mohli začať podnikať od nuly. Účastníci aktuálneho ročníka majú za sebou už:

✅ Plný Rozbehni sa! kurz

✅ Prieskum konkurencie

✅ Zákaznícky prieskum

✅ Biznis model

✅ Biznis kalkulačku

✅ Tvorbu prototypu

✅ Tvorbu testovacieho webu

✅ X hodín skupinových a individuálnych konzultácií

✅ 8 týždňov mentoringu so svojimi buddies

✅ Prípravu online kampane

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás