Akcie

Sleduj, ako začať biznis od nuly, naživo

R! live

V rámci akceleračného programu Rozbiehátor sme spustili unikátnu platformu R! LIVE, vďaka ktorej môžete v reálnom čase sledovať, ako účastníci inkubačného programu Rozbiehátor rozbiehajú svoje nápady, so 100 € vo vrecku.

Tento rok sme, ako Zero2Hero, dostali unikátnu príležitosť spoluorganizovať akceleračný program Rozbiehátor, s Rozbehni sa akadémiou, pod vedením Juraja Kováča, ktorý dosiahol nové méty – z rekordných 250 prihlásených tímov je vo finálnej fáze viac ako 30.

Aj to nás priviedlo k vytvoreniu platformy R! LIVE, vďaka ktorej môže ktokoľvek nazrieť do kuchyne rozbiehačov a sprevádzať ich na ceste plnej nových vedomostí a skúseností, usilovnej práce a tiež širokej škále emócií, ktoré k rozbiehaniu vlastného nápadu patria.

V tomto momente rozbiehači idú s „kožou“ na trh. Zahajujú online reklamné kampane, v snahe prejsť poslednou skúškou testovacieho módu, ktorej úspech bude meraný napríklad získaním prvých predobjednávok. Už o pár týždňov zabojujú o finančnú podporu z 19 000 € fondu, pre ďalší rozvoj ich nápadov.

V inkubačnom programe sú zapojené tímy a jednotlivci rôzneho veku, z celého Slovenska. Rozbiehači stojaci za nápadmi na R! LIVE s nami na základe týždenných správ a rôznorodých momentiek zdieľajú slasti a strasti rozbiehania. Pridajte sa k sledovaniu tiež! Vyberáme TOP4 príbehy:

Ihličkovo – domáce sirupy z ihličia

OBjAL – dizajnové obaly na knihu

Aby Povedala ÁNO – originálna žiadosť o ruku

Washable Paper Bags – tašky z prateľného papiera

Nakopolo ťa R!LIVE a chcel by si mať aj ty vlastný biznis?
Už nemusíš na nič čakať. Rozbehni sa akadémia ti pomôže rozbehnúť tvoje podnikanie, bez rizika a bez omáčok. Registruj sa a získaj zdarma:

✔ Základný videokurz ako nájsť, premyslieť a otestovať nápad
✔ Praktický ťahák s 5 cvičeniami
✔ Šablónu pre testovací web
✔ Napojenie na komunitu začínajúcich rozbiehačov ako si ty
✔ Inšpiratívne videá a podcasty z Rozbehni sa! TV

Všetky informácie nájdeš na svojom profile po registrácii.

juraj kovac

P.S. Čo je Rozbiehátor? Na zopakovanie, je to niekoľkomesačný podnikateľský inkubátor, vďaka ktorému účastníci získajú všetko potrebné k tomu, aby mohli začať podnikať od nuly. Účastníci aktuálneho ročníka majú za sebou už:

✅ Plný Rozbehni sa! kurz

✅ Prieskum konkurencie

✅ Zákaznícky prieskum

✅ Biznis model

✅ Biznis kalkulačku

✅ Tvorbu prototypu

✅ Tvorbu testovacieho webu

✅ X hodín skupinových a individuálnych konzultácií

✅ 8 týždňov mentoringu so svojimi buddies

✅ Prípravu online kampane

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fond či zakladateľmi Perry Talents akcelerátora sme zostavili úvodný set domácich úloh respektíve zadaní, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk.

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás