Akcie

Využi svoju šancu a rozbehni svoj nápad. Máme 18 000€

R!_akademia_cover

Nepremrhaj príležitosť na splnenie si svojho podnikateľského sna. Stiahni si prihlášku do inkubačného programu Rozbiehátor ešte dnes.
Vďaka podpore našich partnerov máš možnosť získať celý program v hodnote 498€ zdarma.

Prihlás svoj nápad a získaj zdarma:

✔ prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 99€
✔ účasť na Bootcampe & praktický pracovný zošit
✔ 100€ na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu
✔ mentoring, semináre & web na mieru v hodnote 299€
✔ možnosť získať grant z 18 000€ fondu na rozvoj nápadu

Prihlás sa a pomôžeme aj tvojmu nápadu uzrieť svetlo sveta. Pomohli sme desiatkam nápadov a podporili ich 100 000€. Rozbiehátor podporí aj tvoj nápad. Poď do toho s nami.

Pomohli sme aj Adamovi

AKO TO FUNGUJE & FÁZY PROGRAMU

1 PRIHLÁŠKY & BOOTCAMPY 28. február – 5. marec 2020

Prihlásiť svoj nápad je možné do 28. februára 2020 do 12:00 vyplnením prihlášky. Prihlášku si môžeš stiahnuť po registrácii. Prihlásiť sa môže ktokoľvek s akýmkoľvek podnikateľským nápadom.

Všetky prihlásené tímy pozývame na večerné bootcampy. Tie sa uskutočnia v Banskej Bystrici (3.3), Bratislave (4.3) a v Košiciach (5.3) .

2 ÚVODNÉ ZADANIE 6. marec – 3. apríl 2020

Úvodné zadanie pozostáva z troch oblastí. Každý tím vypracuje počas nasledujúcich štyroch týždňov po bootcampe (1) biznis model svojho nápadu, (2) zrealizuje prieskum konkurencie a (3) overí svoj nápad na stretnutiach so zákazníkmi. Výstupy svojej práce odovzdá do 3. apríla.

3 SELEKCIA 6. – 8. apríl 2020

Na základe vypracovania úvodného zadania vyberieme 25-30 nápadov, ktoré podporíme v ďalšej fáze. Selekciu vyberie tím Rozbehni sa! v spolupráci s partnermi projektu.

Budeme sa zameriavať na kvalitu spracovania biznis modelu, precíznosť spracovania analýzy konkurencie a zapracovanie zistení zákazníckeho prieskumu. Výsledky selekcie oznámime 8. apríla.

4 PROTOTYP KEMP 16. – 17. apríl 2020

Nápady, ktoré postúpia získajú 100€ na vytvorenie prototypu nápadu, individuálneho mentora a vytvorenie profi webu na mieru.

Túto fázu Rozbiehátora odštartujeme dvojdňovým prototyp kempom, kde tímy zaškolíme ako testovať nápady pomocou prototypov a vytvoriť testovací web.

5 KAMPAŇ & PITCH KEMP 14. – 15. máj 2020

Užšia skupina tímov sa stretne druhý krát na ďalšom dvojdňovom seminári. Prvý deň sa budeme venovať testovacej kampani. Ukážeme ako jednoducho získať 300-500 návštevníkov na testovací web a odmerať, koľko % z nich si produkt objedná alebo predobjedná.

6 FINÁLE & MENTORING 24. jún

Všetky nápady, ktorým sa podarilo vytvoriť a otestovať prototopy pozývame na finálové prezentácie. Tam budú mať možnosť prezentovať výsledky svojej práce pred porotou a získať grant z 18 000€ fondu od našich partnerov.

juraj rozmysla
Juraj ako mentor ťa nasmeruje správne
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás