Akcie

Využi svoju šancu a rozbehni svoj nápad. Máme 18 000€

R!_akademia_cover

Nepremrhaj príležitosť na splnenie si svojho podnikateľského sna. Stiahni si prihlášku do inkubačného programu Rozbiehátor ešte dnes.
Vďaka podpore našich partnerov máš možnosť získať celý program v hodnote 498€ zdarma.

Prihlás svoj nápad a získaj zdarma:

✔ prístup do Rozbehni sa! videokurzu v hodnote 99€
✔ účasť na Bootcampe & praktický pracovný zošit
✔ 100€ na zostrojenie prototypu alebo prezentáciu nápadu
✔ mentoring, semináre & web na mieru v hodnote 299€
✔ možnosť získať grant z 18 000€ fondu na rozvoj nápadu

Prihlás sa a pomôžeme aj tvojmu nápadu uzrieť svetlo sveta. Pomohli sme desiatkam nápadov a podporili ich 100 000€. Rozbiehátor podporí aj tvoj nápad. Poď do toho s nami.

Pomohli sme aj Adamovi

AKO TO FUNGUJE & FÁZY PROGRAMU

1 PRIHLÁŠKY & BOOTCAMPY 28. február – 5. marec 2020

Prihlásiť svoj nápad je možné do 28. februára 2020 do 12:00 vyplnením prihlášky. Prihlášku si môžeš stiahnuť po registrácii. Prihlásiť sa môže ktokoľvek s akýmkoľvek podnikateľským nápadom.

Všetky prihlásené tímy pozývame na večerné bootcampy. Tie sa uskutočnia v Banskej Bystrici (3.3), Bratislave (4.3) a v Košiciach (5.3) .

2 ÚVODNÉ ZADANIE 6. marec – 3. apríl 2020

Úvodné zadanie pozostáva z troch oblastí. Každý tím vypracuje počas nasledujúcich štyroch týždňov po bootcampe (1) biznis model svojho nápadu, (2) zrealizuje prieskum konkurencie a (3) overí svoj nápad na stretnutiach so zákazníkmi. Výstupy svojej práce odovzdá do 3. apríla.

3 SELEKCIA 6. – 8. apríl 2020

Na základe vypracovania úvodného zadania vyberieme 25-30 nápadov, ktoré podporíme v ďalšej fáze. Selekciu vyberie tím Rozbehni sa! v spolupráci s partnermi projektu.

Budeme sa zameriavať na kvalitu spracovania biznis modelu, precíznosť spracovania analýzy konkurencie a zapracovanie zistení zákazníckeho prieskumu. Výsledky selekcie oznámime 8. apríla.

4 PROTOTYP KEMP 16. – 17. apríl 2020

Nápady, ktoré postúpia získajú 100€ na vytvorenie prototypu nápadu, individuálneho mentora a vytvorenie profi webu na mieru.

Túto fázu Rozbiehátora odštartujeme dvojdňovým prototyp kempom, kde tímy zaškolíme ako testovať nápady pomocou prototypov a vytvoriť testovací web.

5 KAMPAŇ & PITCH KEMP 14. – 15. máj 2020

Užšia skupina tímov sa stretne druhý krát na ďalšom dvojdňovom seminári. Prvý deň sa budeme venovať testovacej kampani. Ukážeme ako jednoducho získať 300-500 návštevníkov na testovací web a odmerať, koľko % z nich si produkt objedná alebo predobjedná.

6 FINÁLE & MENTORING 24. jún

Všetky nápady, ktorým sa podarilo vytvoriť a otestovať prototopy pozývame na finálové prezentácie. Tam budú mať možnosť prezentovať výsledky svojej práce pred porotou a získať grant z 18 000€ fondu od našich partnerov.

juraj rozmysla
Juraj ako mentor ťa nasmeruje správne
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fond či zakladateľmi Perry Talents akcelerátora sme zostavili úvodný set domácich úloh respektíve zadaní, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk.

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás