Akcie

Rozbiehátor v plnom prúde. Prihlásených je viac ako 250 nápadov

juraj kovac

Unikátny akceleračný program pre ľudí s nápadmi, Rozbiehátor, sa rozbehol naplno. Tento ročník sme sa pridali do organizačného tímu a je to naozaj zábava, niečo nové. Veľmi nás teší, že do programu sa zapojilo viac ako 250 tímov z celého Slovenska. To svedčí o tom, že Slováci chcú podnikať, majú nápady a to najdôležitejšie, chcú realizovať svoje sny a vízie. Práve na to je skvelý program Rozbiehátor, ktorý dal dokopy Juraj Kováč.

Juraj v akcii

Máme za sebou tri bootcampy po Slovensku, v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Juraj Kováč lektoroval a na praktických príkladoch ukazoval, ako sa dajú nápady a myšlienky testovať za menej ako 100 hodín vlastného času a 100 eur vlastných peňazí. Ak ťa zaujímajú kľúčové myšlienky, prekliaj si video z Košíc. Link na video: bit.ly/R_bootcamp_video.

„plný dom“ v Bratislave

Ako bolo na bootcampoch?

Vynikajúco!  V týždni od 2. do 6. marca sme zorganizovali bootcampy v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach. Posledný, košický bootcamp sme vysielali aj naživo a pripojilo sa k nám viac ako 200 divákov z celého Slovenska.

Išlo o úvodnú časť inkubačného programu Rozbiehátor, do ktorého sa tento rok prihlásilo až 250 podnikateľských nápadov.  Tento inkubačný program pomáha ľuďom otestovať ich podnikateľské nápady, vypracovať biznis model a web na mieru, podstúpiť svoju prvú online marketingovú kampaň, získať prvé predobjednávky či zákazníkov a vo finále zabojovať o finančnú podporu z 18 000 € fondu.

Bootcamp v Bratislave

Na bootcampe bolo prihláseným tímom alebo jednotlivcom predstavené úvodné zadanie, na základe ktorého prebehne selekcia nápadov. Taktiež sa zúčastnení zapojili do networkingových aktivít, kde navzájom konzultovali a vylepšovali rozvojové otázky k svojim nápadom.

Otázok o vlastnom biznise nie je nikdy dosť

Čo sa práve s nápadmi deje?

Tímy a jednotlivci v tejto chvíli pracujú na úvodnom zadaní, na základe ktorého prebehne selekcia nápadov, ktoré postúpia do ďalších fáz inkubačného programu.

Úvodné zadanie je potrebné vypracovať a odoslať do 3. apríla 2020, pričom selekcia nápadov prebehne v dňoch od 6. do 8. apríla. Celý harmonogram Rozbiehátora nájdete TU.

Zapisuj si každý nápad a hovor o ňom každému

Teraz začína reálna práca pre každého, kto sa prihlásil. Ako sa hovorí, nápad je 5 % úspechu, zvyšok je práca, realizácia a uskutočnenie nápadu. Samozrejme, pre prihlásené nápady máme pripravený celý rad pomôcok, techník a videí. Ak ťa fascinuje podnikanie ako nás, sleduj, kto sa bude v júni tešiť, že z nápadu sa stala realita. Alebo this was my sen, now it is realita 😉

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Čítať ďalej

Sme hrdý partner akceleračného programu Rozbiehátor. Ako hovorí zakladateľ Juraj Kováč: "Ukážeme ti ako si overiť, či je tvoj nápad dostatočne dobrý na to, aby z neho mohol byť fungujúci biznis."

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás