Rozbiehátor v plnom prúde. Prihlásených je viac ako 250 nápadov

juraj kovac

Unikátny akceleračný program pre ľudí s nápadmi, Rozbiehátor, sa rozbehol naplno. Tento ročník sme sa pridali do organizačného tímu a je to naozaj zábava, niečo nové. Veľmi nás teší, že do programu sa zapojilo viac ako 250 tímov z celého Slovenska. To svedčí o tom, že Slováci chcú podnikať, majú nápady a to najdôležitejšie, chcú realizovať svoje sny a vízie. Práve na to je skvelý program Rozbiehátor, ktorý dal dokopy Juraj Kováč.

Juraj v akcii

Máme za sebou tri bootcampy po Slovensku, v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Juraj Kováč lektoroval a na praktických príkladoch ukazoval, ako sa dajú nápady a myšlienky testovať za menej ako 100 hodín vlastného času a 100 eur vlastných peňazí. Ak ťa zaujímajú kľúčové myšlienky, prekliaj si video z Košíc. Link na video: bit.ly/R_bootcamp_video.

„plný dom“ v Bratislave

Ako bolo na bootcampoch?

Vynikajúco!  V týždni od 2. do 6. marca sme zorganizovali bootcampy v Bratislave, Banskej Bystrici a v Košiciach. Posledný, košický bootcamp sme vysielali aj naživo a pripojilo sa k nám viac ako 200 divákov z celého Slovenska.

Išlo o úvodnú časť inkubačného programu Rozbiehátor, do ktorého sa tento rok prihlásilo až 250 podnikateľských nápadov.  Tento inkubačný program pomáha ľuďom otestovať ich podnikateľské nápady, vypracovať biznis model a web na mieru, podstúpiť svoju prvú online marketingovú kampaň, získať prvé predobjednávky či zákazníkov a vo finále zabojovať o finančnú podporu z 18 000 € fondu.

Bootcamp v Bratislave

Na bootcampe bolo prihláseným tímom alebo jednotlivcom predstavené úvodné zadanie, na základe ktorého prebehne selekcia nápadov. Taktiež sa zúčastnení zapojili do networkingových aktivít, kde navzájom konzultovali a vylepšovali rozvojové otázky k svojim nápadom.

Otázok o vlastnom biznise nie je nikdy dosť

Čo sa práve s nápadmi deje?

Tímy a jednotlivci v tejto chvíli pracujú na úvodnom zadaní, na základe ktorého prebehne selekcia nápadov, ktoré postúpia do ďalších fáz inkubačného programu.

Úvodné zadanie je potrebné vypracovať a odoslať do 3. apríla 2020, pričom selekcia nápadov prebehne v dňoch od 6. do 8. apríla. Celý harmonogram Rozbiehátora nájdete TU.

Zapisuj si každý nápad a hovor o ňom každému

Teraz začína reálna práca pre každého, kto sa prihlásil. Ako sa hovorí, nápad je 5 % úspechu, zvyšok je práca, realizácia a uskutočnenie nápadu. Samozrejme, pre prihlásené nápady máme pripravený celý rad pomôcok, techník a videí. Ak ťa fascinuje podnikanie ako nás, sleduj, kto sa bude v júni tešiť, že z nápadu sa stala realita. Alebo this was my sen, now it is realita 😉

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj biznis nápad aj ty!

Ak si pripravený skúsiť to, pripravili sme pre teba:

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na Viktor@zero2hero.sk

Podporovateľom OZ Zero2Hero je firma NAY. Checkni si ich aktuálne otvorené pozície.

Sleduj nás na Instagrame, Facebooku alebo LinkedIne, aby ti neušli žiadne Zero2Hero novinky!
Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.

Otestuj svoj
biznis nápad!

Spolu s expertmi z Campus cowork, Zero Gravity Capital fund či zakladateľmi akcelerátora Perry Talents sme zostavili úvodný set domácich úloh, ktoré ti pomôžu pretaviť počiatočnú ideu do reálneho projektu.

Ak máš akékoľvek otázky, zastav sa za nami v Campus cowork alebo napíš mail na viktor@zero2hero.sk.

SME HRDÝM PARTNEROM
AKCELERAČNÉHO PROJEKTU
ROZBIEHÁTOR.

“Pomáhame ľuďom rozbehnúť užitočný projekt, ktorý ich uživí.”
zakladateľ Juraj Kováč

Podporili nás