Inšpirácia

Roadshow „Vymysli a rozbehni nápad“ už tento štvrtok

ROADSHOW “VYMYSLI A ROZBEHNI NÁPAD” = uz tento stvrtok

Chceš si vyskúšať podnikanie, ale chýba ti dobrý nápad? Máš nápad a nie si si istý, či je ten pravý? Príď na roadshow do bratislavského centra v budove Binárium, kde zistíš ako rozpoznávať nové biznis nápady a rozbiehať ich so 100 €. A dostaň k tomu porciu nadupaných workshopov.

 

PROGRAM

08:45-09:00 Príchod a registrácia

09:00-09:15 Privítanie & kick-off

09:15-10:45 Workshop I: Ako nájsť & rozbehnúť dobrý nápad

10:45-11:00 Prestávka s občerstvením

11:00-12:15 Workshop II: Social Impact Award -1500€ pre spoločensky prospešné nápady

12:15-12:30 Bageto-obed

12:45-13:15 Inšpiratívny príbeh – zero2hero.sk

13:15-14:45 Workshop III: Inovujme.sk a Workshop IV: Ako na web

14:45-15:00 Predstavenie ďalších krokov

 

2 dôležité linky:

 

POPIS WORKSHOPOV

  • Ako nájsť & rozbehnúť dobrý nápad

Naučíš sa ako objavovať nové podnikateľské nápady a rýchlo posudzovať ich potenciál. Zistíš ako premyslieť nápad tak, aby ťa vedel uživiť od prvých dní. Dozvieš sa, ktoré nápady sú pre začiatočníka v podnikaní zbytočne rizikové a ako nápad rozbehnúť so 100€. Workshopom ťa prevedie Juraj Kováč, zakladateľ Rozbehni sa!.

  • Social Impact Award: 1500€ pre spoločensky prospešné nápady

V rámci workshopu ti predstavíme medzinárodný vzdelávací program Social Impact Award, ktorá podporuje rozvoj spoločensky prospešných podnikateľských nápadov 8 týždňovým letným inkubačným programom a štartovacím kapitálom od 1,500€. Naučíme ťa ako rozmýšľať o udržateľných riešeniach spoločenských a environmentálnych problémoch na konkrétnych prípadových štúdiách.

  • Inovujme.sk // Naučte sa techniku na generovanie nových nápadov

Jedným z cieľov národného projektu inovujme.sk je inovatívne Slovensko s množstvom nových nápadov. Na inovačnom workshope sa naučíš super techniku na generovanie nových nápadov. Na konkrétnom zadaní z reálneho prostredia zistíš ako netradičným spôsobom prichádzať na nové riešenia. Neskôr ju môžeš využiť v štúdiu, podnikaní a každodennom živote. Workshopom ťa prevedú odborníci z inovujme.sk, ktorí ti predstavia inovačný proces a pomôžu s rozvojom tvojich kreatívnych zručností.

  • Ako si jednoducho spraviť webstránku

Workshopom ťa prevedie skúsený konzultant z Webglobe – Yegon a vysvetlí ti, ako si vyklikať webstránku a získať na ňu pravidelnú návštevnosť. Dozvieš sa ako vybrať správny názov domény a vhodnú šablónu. Spoznáš prostredie WordPress a naučíš sa v ňom orientovať. Pochopíš, že to nie je veľká veda a zistíš, akým základným chybám sa vyvarovať.

Vidíme sa tento štvrtok, 16. mája v budove Binárium, Mlynská dolina, Staré Grunty 18, 841 04 Karlova Ves

 

Event pre Teba pripravili:

Ak sa Ti článok páčil, zdieľaj a odporuč ho, prosím, tvojim kamarátom. Ďakujeme.
Kľúčové slová: , , ,

Čítať ďalej

Sme hrdý spoluorganizátor akceleračného programu Rozbiehátor 2020. Ak ťa inšpirovali príbehy našich heroes a rozmýšľaš ako začať vlastný biznis nápad

Klikaj na Rozbehni sa!

Podporili nás